top of page
strip_long.png
A-Shani

עוסקת בחינוך והוראה, בהנחיית קבוצות תיאטרון ובאימהּות.
בוגרת לימודי טיפול בדרמה בשלוחת מרכז של מכללת תל-חי.
בעלת תואר B.Ed בחינוך ותעודת הוראה.
מנסיוני לאורך השנים בעבודה עם ילדים במשחק ובתיאטרון, זכיתי להכיר בעוצמת הכלי ובהשפעתו על הנפש. בשיטת הקול קורא, אני רואה איך באמצעות כלים מעולם התיאטרון הטקסט נוגע בלב של כל אחד וכך נפתח שביל חדש שמוביל לתרגול ולשיפור משמעותי בקריאה.

שני דיטל
דיאלוגי הקול קורא

קבוצתי / כיתות ב-ו
עין עירון

טל׳. 054-5968608
shaniohayo@gmail.com

strip_long.png
A-Shuli

מי אני? שולי מיטלברג-השלי. בת 41, נשואה+2. מתגוררת בפרדס חנה.

בהכשרתי במאית ומורה לתיאטרון, בעלת ניסיון רב בעבודה עם גילאים שונים ואוכלוסיות מגוונות. בעלת תואר ראשון בתיאטרון קהילתי ותעודת הוראה, תואר שני באוריינות חזותית ותעודת מנחת קבוצות. משוררת, זמרת יוצרת וצלמת חובבת.

הקול קורא עבורי הוא כלי מדהים המאפשר להתחבר למילים באמצעות הגוף, הקול והרגש, מתוך משחק והנאה. כלי התיאטרון מאפשרים את הפיכת המילים ליצירה חיה שניתן לחוש אותה.

שולי מיטלברג-השלי

דיאלוגי הקול קורא

קבוצתי / כיתות ב-ג

פרדס חנה - כרכור

טל׳. 052-3756294

shuli.hasheli@gmail.com

mancha2.jpg
strip_long.png
A-Ganit

רציתי לספר לכן - כמה נחת יש בליווי ילד אל ההצלחה שלו בקריאה! בכל שנותיי במשרד החינוך, בשיעורי ההוראה המותאמת בביתי, בחוג האותיות בגן ועוד - ייחלתי ללמד בדרך בהירה, חווייתית, מעניינת וקלילה. והנה הכרתי את שיטת "הקול קורא" (של עדי שגב) ומצאתי כי טוב! פותחת בשמחה קבוצות אימוני קריאה קטנטנות (2-4). למי? לילדים המתקשים, הנמנעים, אלה שכבר קוראים - אבל לאט, בלי משמעות ובלי חשק...יחד נתקדם אל קריאה שוטפת ונחזיר את העליצות ללמידה. הנכן מוזמנות לשמוע עוד, בברכה - גנית אוחיון

גנית אוחיון

דיאלוגי הקול קורא
קבוצתי / כיתות ב-ג

עין עירון
טל׳. 052-7274137

gangan244@gmail.com

mancha3.jpg
strip_long.png
A-Gili

יש לי אהבה למילה הכתובה. ליכולת שלה להוציא אותנו למסעות פנימיים וחיצוניים ולהביא אותם לידי ביטוי. מילים הן חברות. אפשר להתבודד איתן מכורבלות על הספה, או לעוף איתן יחד בקבוצה בשיח ומשחק. כאמא ואשת חינוך, ראיתי פעמים רבות איך מרחב של סיפור מאפשר לנוח בתוכו. להרגיש, להתבונן בחיים מזוית נוספת ולפגוש את עצמנו. לאורך שנים של הדרכה הנחייה והוריה אספתי שלל כלים מחשבות רעיונות ונסיון מגוון בליווי אנשים צעירים יותר ופחות. אני מגיעה מעולם החינוך הסביבתי והדיאלוגי. בוגרת תואר שני בחינוך באוניברסיטת תל אביב בליווי המכון לחינוך דמוקרטי. מאמינה שלכל ילדה וילד יש את נתיב הלמידה המיוחד שלהם, שתרגול תוך הנאה מבטיח חווית למידה מעצימה ומשמעותית. תרגול המסייע לפתח את איכויות הלמידה האישיות שלהם. הקול קורא מחבר בין כל העולמות ושוזר יחד את כל מה שאני מאמינה בו.

גילי טורן ברם

דיאלוגי הקול קורא
קבוצתי כיתות ב-ג

מושב מעונה

טל׳. 050-3911332

Gilithorn80@gmail.com

mancha5.jpg
strip_long.png
A-Maia

בת 30, בעלת תעודת הוראה ותואר ראשון בחינוך לאמנות, מורה לתאטרון בבתי ספר, חוגים ופרויקטים אחה"צ. מבצעת הצגות ילדים, מופעי מוזיקה - תיפוף ושירה, חברה בתנועת "תרבות" ומנהלת פרויקטים של הקול קורא.

בשבילי למידה דרך תזוזה, משחקים ותאטרון - זו הלמידה האיכותית ביותר, כי אתה מתמסר למשחק ומרוויח כל רגע בתור נטו התפתחות ולמידה.

מאיה מרגלית
דיאלוגי הקול קורא

קבוצתי ד-ה

עפולה

Margalit.maya1@gmail.com
טל׳. 050-2029924

mancha6.jpg
strip_long.png
A-Liron

בימאית ומורה לתיאטרון ביסודי, בחטיבת הביניים ובמגמת תיאטרון בתיכון. ניסיון רב בחינוך הבלתי פורמלי ובחינוך הפורמלי. בעלת תואר ראשון בתיאטרון קהילתי ותעודת הוראה. מאז שאני זוכרת את עצמי עסקתי בחינוך ותמיד מה שהוביל אותי הוא הרצון להביא את העולם הפנימי של הילד למרכז הבמה. אני מאמינה שברגע שהטקסט נוגע בנפשו של הילד אז מתרחשת  למידה משמעותית ומעצימה. בדיאלוגי- הקול קורא הקסם הזה מתרחש! הילדים שוכחים שהם לומדים, מתמסרים לחוויה ולהנאה, ו״על הדרך״ גם משתפרים בקריאה, יש יותר טוב מזה?

לירון בר דוד
דיאלוגי הקול קורא

קבוצתי ד-ה

חיפה

Lironbdavid@gmail.com
טל׳. 053-277-1069

לירון שחור לבן.jpg
strip_long.png

הסטודיו ממוקם בפרדס חנה, ומקבל פניות לטיפול פרטני וליעוץ הורים, בתחום טיפול בקשיי קריאה ודיסלקציה לילדים ולמבוגרים.  אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לתיאום פגישה בטלפון 074-7021900 , או לכתוב לנו:

studio.png
strip_long.png

מרכז דיאלוגי
טלפון 054-8007900

דוא"ל roberto@dialogi.co.il

צור איתנו דיאלוגי

button_small.png

ההודעה נשלחה בהצלחה

bottom of page